top of page
Пошук
  • Фото автораdr.belimenko

СУДИННІ ЗІРОЧКИ: ЩО ЦЕ І ЯКІ НАСЛІДКИ ?

СУДИННІ ЗІРОЧКИ: ЩО ЦЕ І ЯКІ НАСЛІДКИ ?


Павутинні вени або судинні зірочки - це крихітні, тонкі вени, які можуть мати синій або багряний колір і які ви можете побачити прямо під поверхнею шкіри.


СИМПТОМИ СУДИННИХ ЗІРОЧОК

Судинні зірочки є відносно легким симптомом варикозного розширення вен.

Зовнішній вигляд - маленькі, ниткоподібні; різного кольору (зеленого, синього, фіолетового)


Розташування - Зазвичай уражаються вени ніг, іноді грудей, обличчя або ж вени рук

Небезпека - варіюється від косметичної до симптоматичної, що впливає на якість життя

Дискомфорт - зазвичай не викликають неприємних відчуттів


ЩО СПРИЧИНЯЄ ПОЯВУ СУДИННИХ ЗІРОЧОК?

Основною причиною розвитку судинних зірочок є генетична спадковість але також провокувати може варикозна хвороба, яка викликається хворими клапанами у венах, що дозволяє крові текти вниз по кінцівці, а не вгору до серця. Частина цієї резервної крові може сприяти розвитку дисфункціональних «тупикових» вен, які з'являються під поверхнею шкіри у вигляді судинних зірочок.


У КОГО МОЖУТЬ З'ЯВИТИСЬ СУДИННІ ЗІРОЧКИ ?

Судинні зірочки можуть розвинутися у чоловіків і жінок різного віку. Багато з нас в кінцевому результаті можуть зіткнуться з проблемою здоров'я вен. Зазвичай це спадкове захворювання, тому, якщо у ваших родичів є судинні зірочки, у вас також великі шанси на їх виникнення. Групою ризику виникнення павукоподібних вен також є вагітність або постійна стояча робота.


ЛІКУВАННЯ

Основним методом лікування судинних зірочок є склеротерапія. Це швидкий, ефективний, мінімально інвазивний метод, який не вимагає госпіталізації. Процедура призначена для герметизації хворих вен. Як тільки ці вени склерозуються, кровообіг направляється в вени з правильно функціонуючими клапанами, а судинні зірочки зникають.


У будь-якому випадку потрібно проконсультуйватись з лікарями флебологами. Кваліфіковані лікарі-флебологи проведуть якісну діагностику на найсучаснішому обладнанні та проведуть вчасне та ефективне лікування варикозу.218 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page