top of page
Blue Denim

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРРОЮ БЕЗ ОПЕРАЦІЇ*

За 1 процедуру

 • Без болю

 • БЕЗ загального наркозу

 • БЕЗ розрізів

 • БЕЗ стаціонару (відразу можна ходити)

*ефективність доведена науково

Главная: Приветствие

ГЕМОРРОЙ - ЦЕ НАЙЧАСТІША ПРИЧИНА ЗВЕРНЕННЯ ПАЦІЄНТІВ ДО ПРОКТОЛОГУ

Геморой - це не тільки хвороба, що часто зустрічається, але і дуже інтимна. Тому дуже часто пацієнти відкладають своє лікування та не хочуть йти до лікарень.

У нашому центрі Ви можете забути про незручності. Візити заплановані за попереднім записом у комфортних умовах. А сучасне лікування не передбачає перебування у стаціонарі. Прийшли – вилікували – пішли!

ЯК СЬОГОДНІ ЛІКУЮТЬ ГЕМОРРОЮ?

"Багато методів лікування абсолютно неефективні або вкрай болісні "

МЕДИКАМЕНТИ

Мазі та свічки

Показано на ранніх стадіях та гострих ситуаціях. Можуть забезпечити добрий результат, якщо пацієнт вчасно звернувся до лікаря. У занедбаних стадіях, на жаль, малоефективні.

surgery-1662204_1920_edited.jpg

ОПЕРАЦІЯ

Бореться із причиною

Проте операція – це госпіталізація, загальний наркоз чи спінальна анестезія, тривала реабілітація, біль, розрізи, рубці, втрата працездатності. Крім того, при рецидивах виникає потреба у повторній операції

НАВІЩО ПІДДАВАТИ СВІЙ ОРГАНІЗМ ЕКСПЕРИМЕНТАМ, ЯКЩО Є АЛЬТЕРНАТИВА БЕЗ, ОПЕРАЦІЇ, НАРКОЗУ І ШРАМІВ...

vena clinic_ -01_edited.png

ЧОМУ «VENA CLINIC»

"VENA CLINIC" - це вузькоспеціалізований центр, який займається сучасним безопераційним лікуванням геморою. Ми постаралися сконцентрувати досвід світових центрів в одному місці та застосовуємо лише послідовний, стандартизований та науково обґрунтований підхід. Тому у Вас є можливість отримати найсучасніше лікування геморою саме у нас. Є питання?

ЯКІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГЕМОРРОЮ МИ ПРОПОНУЄМО

Тільки лікування, рекомендоване міжнародними асоціаціями

На сьогоднішній день сучасні лазерні методи лікування дають відмінний результат при мінімальному втручанні та набагато комфортніше переносяться пацієнтами порівняно з хірургічними методами.

Метод латексного лігування

Швидкий та абсолютно безболісний метод

Безопераційний метод лікування всіх стадій внутрішнього геморою , а також певних варіантів комбінованого та зовнішнього геморою. Дана методика не вимагає анестезії, виконуються протягом 30 секунд, абсолютно безболісна . Можливі дискомфорт і незначні болючі відчуття після процедури, які усуваються прийомом звичайного спазмолгону. Ця процедура не вимагає періоду відновлення і Ви можете відразу повернутися до свого рутинного способу життя . Єдиними обмеженнями є: активне фізичне навантаження та відвідування сауни, лазні, також прийом гарячої ванни на період лікування. Особливістю процедури є необхідність проведення кількох сеансів для повного одужання. Процедури повторюються з періодичністю раз на 10-14 днів, кількість яких залежить від стадії геморою. Суть методики полягає в тому, що на гемороїдальний вузол «вдягається» спеціальна латексна лігатура (кільце) спеціальним апаратом -  вакуумний лігатор разом з лігатурою під час акту дефекації на 3-5 день.

05-ligirovanie-lateksnimi-kolcami_edited.jpg

Лазерна вапоризація гемороїдальних вузлів

Альтернатива хірургії

Сучасний метод лікування геморою, який може застосовуватися при будь-яких формах та стадіях хвороби. Є методом вибору при лікуванні зовнішнього геморою так як найчастіше при цій формі неможливе застосування безопераційних методів лікування. Ця процедура є молоінвазивним методом лікування і не вимагає загального наркозу, що виключає необхідність перебування в стаціонарі. Після цієї процедури немає таких ускладнень як неспроможність сфінктера чи стриктур анального каналу. Так само вираженість больових відчуттів у багато разів нижче, або зовсім відсутні, порівняно з класичними видами операційних втручань. Після процедури пацієнти часто залишаються працездатними. У деяких випадках потрібний реабілітаційний період до тижня. Больові відчуття у більшості випадків виникають тільки після акту дефекації та «знімаються» прийомом дексалгіну. Під час лікування даним методом лікар вводить всередину геморродального вузла тонкий лазерний електрод завтовшки з голку, який опромінює його зсередини таким чином «випаровуючи» останній без травматизму або з мінімальним травматизмом підслизових шарів та слизової оболонки.

Тривалість процедури до 60-90 хвилин

lazernyj-skalpel_edited.jpg

Лазерне закриття свищевого ходу

Сучасний стандарт

Малоінвазивна методика лікування свищів прямої кишки та параректальних нориць. Метод полягає в наступному: всередину свищевого ходу лікар вводить тонкий лазерний електрод, після чого повільно витягуючи його відбувається лазерний вплив на внутрішню оболонку свища, яка власне і перешкоджає його загоєнню. Після такого опромінення ця оболонка повністю руйнується і свищ самостійно «закривається». Даний метод лікування не потребує застосування загального наркозу, а також перебування пацієнта в умовах стаціонару після проведеної процедури. У переважній більшості випадків відновлювальний період не потрібен, оскільки пацієнт залишається повністю працездатним і часто болючі відчуття мінімальні або зовсім відсутні.  

5569d-78bcf-beb3d-782d2-87824-c973f-52-me-06a-rd-s-img-4644-jpg_edited.png

Хочете дізнатися, яким буде найбільш оптимальний 

варіант лікування конкретно у Вашому випадку?

ВАШ ПРОКТОЛОГ У ДНІПРІ

1DSC07513_edited_edited.png

КУДЛАЙ СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ

Лікар хірург-проктолог

Спеціальність:  загальна хірургія, хірургія серця та магістральних судин

Досвід роботи: 7 років

Освіта:   "Одеський національний медичний університет", медичний факультет, лікувальна справа (2014)

Додаткова освіта:  Отримано спеціалізацію “Хірургія” на базі КУ “Одеська обласна клінічна лікарня”. Отримано спеціалізацію “Проктологія”.

Постійний учасник українських та міжнародних конференцій та вебінарів. Навчився малоінвазивних методів лікування проктологічних захворювань, які успішно впроваджує у свою практику. Один із небагатьох проктологів Дніпропетровської області, який володіє лазерними методами лікування.

Виконувані процедури:

 • Лікування геморою методами латексного лігування, лазерної вапоризації, HAL RAR, радіохвильового видалення, гемороїдектомії.

 • Лікування гострих тріщин прямої кишки. Лікування хронічних тріщин прямої кишки радихвильовим та лазерним методами.

 • Трансанальне видалення поліпів.

 • Видалення анальних та періанльних кондилом та папілом.

 • Видалення параректальних прямокишкових нориць, у тому числі і малоінвазивним методом лазерної облітерації свищевого ходу (Fistula Laser Closure (FiLac)

 • Висічення пілонідальної кісти куприка (епітеліального куприкового ходу)

 • Видалення утворень шкіри та підшкірної клітковини.

 • Операції при гнійно-запальних захворюваннях шкіри та підшкірної клітковини.

ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ ВІДРАЗУ ДОДОМУ

Ми пропонуємо найоптимальніші варіанти безопераційного лікування, які зарекомендували себе як ефективні та безпечні. Завдяки малій інвазії, пацієнти можуть відразу після лікування повернутися до свого звичайного способу життя.

 

Процедури виробляються за допомогою сучасного лазерного обладнання.  

 

Чи не потрібна госпіталізація. Ніякого наркозу та хірургічного втручання. Тільки місцева анестезія.

Ви залишаєте клініку в той же день і вирушаєте додому - без будь-яких розрізів і болючих відчуттів.

Зате зовсім в іншому настрої.

Ваш лікар із Вами на зв'язку!

"Після лікування ви залишаєтеся під наглядом лікаря. З яким Ви завжди можете зв'язатися"

Woman

СПОЧАТКУ ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ!

Безопераційне лікування геморою починається з прийому лікаря. Прийом призначається за попереднім записом і триває близько 30 хвилин

НА ЦЬОМУ ПРИЙОМУ ЛІКАР:

Вивчить історію хвороби

Лікар-проктолог уважно вислухає Вас, збере анамнез та ознайомиться з результатами обстежень

ПРОВЕДЕ ЗОВНІШНІЙ ОГЛЯД

Лікар Вас уважно огляне та проведе аноскопію

ДОДАТКОВЕ ОБСТЕЖЕННЯ

 

За потреби лікар одразу проведе ректороманоскопію на місці.

vena clinic_ -01_edited.png

ПРОПОНУЄ ОПТИМАЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ

На підставі анамнезі, огляду та діагностики лікар-проктолог запропонує варіант лікування, який підходить саме Вам!

За підсумком прийому ви отримаєте офіційний медичний висновок у формі встановленого діагнозу та рекомендованого виду лікування.


З цим висновком ви зможете звернутися до будь-якого іншого медичного закладу та отримати альтернативну думку фахівця.

ВІДГУКИ

Знімок екрана 2022-04-11 о 13.02.32
Знімок екрана 2022-04-11 о 13.03.59
Знімок екрана 2022-04-11 о 13.04.18
Знімок екрана 2022-04-11 о 13.04.14
Знімок екрана 2022-04-11 о 13.04.07

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

вул. Жуковського 24,

ЖК  Жуковський (з вул. Гусенка)

м. Дніпро, Україна

Надіслано. Дякую!

bottom of page